Języki obce

Zapraszamy do krainy języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego.

Prowadzimy naukę od podstaw lub doskonalimy posiadane zasoby języka obcego. W toku naboru istnieje możliwość utworzenia grup wiekowych w zakresie klas 0 -?, oczywiście na różnych stopniach zaawansowania. Zajęcia kierowane są do wszystkich chętnych, nie tylko do uczniów placówek, w których się odbywają. Bariera wieku również nie jest istotna. Liczą się tylko chęci! Wszystkich zainteresowanych nauką prosimy o kontakt.

Obecnie zapraszamy do sekcji prowadzonych w:

  • Szkole Podstawowej nr 47 w Krakowie, ul. Myśliwska 64

Język angielski: grupa I – III: środa 13.40 – 14.30, grupa III – VI: czwartek 14.30 – 15.20. Zajęcia prowadzi pani Kamila Ulanowska.

Język niemiecki: wciąż trwa nabór, tworzymy grupę. Zainteresowanych prosimy o kontakt!

Język hiszpański: wciąż trwa nabór, tworzymy grupę. Zainteresowanych prosimy o kontakt! Ciekawostka: ucząc bazujemy na materiałach z USA, gdzie hiszpański jest „drugim językiem”. Nasi adepci ucząc się hiszpańskiego, doskonalą jednocześnie angielski, bowiem proste polecenia i opisy są właśnie w tym języku.

  • Szkole Podstawowej w Sygneczowie, Gmina Wieliczka

Język angielski: środa 13 – 15

Język niemiecki: wciąż trwa nabór, tworzymy grupę. Zainteresowanych prosimy o kontakt!

Język hiszpański: wtorek 13.20 – 14.20. Wciąż trwa nabór, tworzymy grupę! Zainteresowanych prosimy o kontakt. Ciekawostka: ucząc bazujemy na materiałach z USA, gdzie hiszpański jest „drugim językiem”. Nasi adepci ucząc się hiszpańskiego, doskonalą jednocześnie angielski, bowiem proste polecenia i opisy są właśnie w tym języku.

Zapraszamy do udziału w zajęciach! Przyjdźcie, zobaczcie, popracujcie z nami. Jak Wam się spodoba – zostaniecie na dłużej. Informacje i zapisy: na zajęciach sekcji, e-pocztą: fundacjaszansa@wp.pl oraz pod numerami telefonów 606 456 808              i 602 822 589.