Gry i zabawy ruchowe

Gramy!

Doskonalimy się we wszystkich grach zespołowych: siatkówce, koszykówce, piłce ręcznej, nożnej, tenisie stołowym, badmintonie, ringo…Nasze zajęcia nastawione są na czerpanie przyjemności z gry, rywalizacji w duchu fair-play w miłym sobie gronie. Oczywiście, przy okazji uczymy się jak prawidłowo i skutecznie odbić piłkę, jak rozegrać akcję, współpracować w drużynie. Gwarantujemy dużo ruchu!

Zapraszamy do udziału w zajęciach sekcji prowadzonych w:

  •  Szkole Podstawowej nr 47 w Krakowie, ul. Myśliwska 64: wtorek 15 – 15.50, sala gimnastyczna. Zajęcia prowadzi pani Monika Seweryn. Przyjdź, zagraj z nami! Jak Ci się spodoba, zapiszesz się do grupy.

Gramy i bawimy się!

Dla młodszych (kl. 0 – III) uczestników proponujemy również gry i zabawy ruchowe. Idea zajęć jest taka sama, lecz przepisy gier i wymagania grupy dostosowane są do wieku. Oczywiście przebojowe dzieciaki mogą uczestniczyć w „dużych grach” swoich starszych kolegów.

Zapraszamy do udziału w zajęciach sekcji prowadzonych w:

  •  Szkole Podstawowej nr 47 w Krakowie, ul. Myśliwska 64: środy, 14.45 – 15.30, sala gimnastyczna. Zajęcia prowadzi pani Anna Włosik. Przyjdź, poszalej z nami! Jak Ci się spodoba, zapiszesz się do grupy.

Zajęcia kierowane są do wszystkich chętnych, nie tylko do uczniów placówek, w których się odbywają. Bariera wieku również nie jest istotna. Liczą się tylko chęci! Wszystkich zainteresowanych nauką prosimy o kontakt.